HTC wznawia aktualizację „dziesiątki” do Nougata | Tabletowo.pl

HTC wznawia aktualizację „dziesiątki” do Nougata

Dołącz do dyskusji 0

HTC było jedną z kilku firm, która ze względów „technicznych” wydłużyła nieco prace nad aktualizacją swoich smartfonów do nowego Androida. Wszystko wskazuje jednak na to, że przejściowe problemy zostały pokonane i dalsza dystrybucja siódmego Androida będzie przebiegać już bez jakichkolwiek problemów.

Przypomnijmy, że na dziś dzień użytkownicy flagowego HTC 10 mogą cieszyć się z najnowszej wersji zielonego systemu w zaledwie kilku państwach: Wielkiej Brytanii, Turcji oraz Rosji. Wiele mówiło się o rozpoczęciu dystrybucji systemu już na przełomie listopada i grudnia, jednak ambitne plany musiały zostać odroczone w czasie.

Nowa wersja systemu, oznaczona jako 2.41.708.3, została właśnie udostępniona dla Hong-Kongu. Paczka waży nieco ponad 1,2 GB i ma najnowszą paczkę zabezpieczeń Androida datowaną na styczeń.

Tym samym można domniemywać, że za Hong-Kongiem już wkrótce pojawią się kolejne państwa, w tym i Polska. Jeśli na Wasze HTC 10-tki dotrze aktualizacja, koniecznie podzielcie się z nami tą wiadomością w komentarzach!

Tymczasem warto przypomnieć, że na HTC One M9 z polskiej dystrybucji Android 7.0 Nougat trafił w połowie bieżącego tygodnia – jak wrażenia?

źródło: gsmarena.com

Polecamy również

Recenzja HTC 10

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona