Raz na wozie, raz pod wozem. Zgadnijcie, gdzie teraz jest HTC | Tabletowo.pl

Raz na wozie, raz pod wozem. Zgadnijcie, gdzie teraz jest HTC

Dołącz do dyskusji 0

Śledzenie wyników finansowych HTC jest o tyle ciekawe, że nigdy nie wiadomo co przyniesie nowy miesiąc. Historia bowiem nieraz już pokazała, że Tajwańczycy mogą nas mocno zaskoczyć, zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Jak jest tym razem?

Jeżeli również regularnie wypatrujecie kolejnych raportów finansowych HTC, to powinniście kojarzyć, że poprzedni miesiąc (tzn. czerwiec 2017 roku) HTC zdecydowanie mogło zaliczyć do bardzo udanych. Względem maja 2017 roku przychody zwiększyły się bowiem aż o 52,10%, natomiast w porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej o 8,38% (to także dobry wynik, chociaż bywały też lepsze).

A jak sytuacja ukształtowała się w lipcu 2017 roku? Cóż, jak możecie się domyślać, już nie tak kolorowo. HTC odnotowało bowiem spadek przychodów zarówno względem czerwca 2017 roku (-10,11%), jak i analogicznego okresu przed rokiem, tj. lipca 2016 roku (-1,97%). Mimo wszystko, choć w obu przypadkach mamy spadki, to w tym ostatnim nie jest on aż taki znaczący, żebyśmy zaczęli panikować. Jak bowiem widać na załączonym poniżej obrazku, zdarzało się, że Tajwańczycy notowali nawet ~30% spadki przychodów rok do roku.

Wyniki finansowe HTC za styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i lipiec 2017 roku

Jednocześnie trzeba też zauważyć, że pod względem wielkości uzyskane w lipcu przychody są drugie w kolejności, zaraz za czerwcowymi.

*Na zdjęciu tytułowym HTC U11 (pod linkiem znajdziecie jego recenzję)

Źródło: HTC Investors

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona