HTC Vertex - Tegra 3 atakuje - Tabletowo.pl

HTC Vertex – Tegra 3 atakuje

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl HTC Vertex - Tegra 3 atakuje Nowości Plotki / Przecieki

Od dłuższego czasu na temat HTC w sieci aż huczy, wszystko za sprawą zbliżających się wielkimi krokami targów Mobile World Congress. Co rusz pojawiały się nowe przecieki, te jednak dotyczyły smartfonów tajwańskiego producenta. Niestety temat tabletów stopniał, aż do dzisiaj. Czyżby cisza przed burzą? Okazuje się, że niezupełnie. Pamiętacie HTC Quattro? Wszystko wskazuje na to, że plany nie uległy zmianie i ujrzymy go na tegorocznej imprezie w Barcelonie, jednak pod nazwą HTC Vertex.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że specyfikacja techniczna nie uległa zmianie. Ten liczący zaledwie 9 milimetrów grubości tablet będzie napędzany przez czterordzeniową jednostkę – Nvidia Tegra 3 wraz z 1 GB pamięci RAM. Na pokładzie HTC Vertex nie zabraknie aparatu z matrycą 2 Mpx, kamerki do wideo-rozmów 1,3 Mpx, jak również WiFi i Bluetooth 4.0. W ramach przypomnienia, najnowsze dzieło koncernu ma być wyposażone w ekran o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, natomiast wysoką jakość dźwięku mają zapewnić wbudowane głośniki Beats Audio. Całość będzie pracować pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich z nakładką HTC Sense 4.0. Niektóre źródła przewidują obecność rysika oraz dostępu do 5 GB przestrzeni na Dropboxie.

Wszystko super tylko skąd w tej, jakby nie patrzeć mocnej specyfikacji aparat o rozdzielczości 2 Mpx? To jakiś żart? Niestety nie. Zresztą sami zobaczcie jak wygląda zdjęcie zrobione za pomocą HTC Vertex.

Tabletowo.pl HTC Vertex - Tegra 3 atakuje Nowości Plotki / Przecieki

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona