Mamy zdjęcia HTC U12+. Wygląda na to, że cztery kamery będziemy oglądać coraz częściej | Tabletowo.pl

Mamy zdjęcia HTC U12+. Wygląda na to, że cztery kamery będziemy oglądać coraz częściej

Dołącz do dyskusji 0

Z plotkami bywa… zupełnie różnie. Czasem się sprawdzają, a czasami wręcz przeciwnie. Niecałe dwa tygodnie temu pokazywaliśmy Wam pierwsze rendery HTC U12+, jakie pojawiły się w sieci. Wygląda na to, że plotki na temat tego smartfona będą raczej należeć do tej pierwszej kategorii, bowiem opublikowane dzisiaj zdjęcia pokazują nam urządzenie bardzo zbliżone do tego, które już oglądaliśmy.

Jakiś czas temu Krzysiek pokusił się o stwierdzenie, że HTC U12+ może być jednym z najładniejszych urządzeń, które niebawem zadebiutują. Nie wiem, czy do designu nowego smartfona rodem z Tajwanu mam aż takie miłosne odczucia, niemniej trzeba przyznać, że nadchodzący flagowiec firmy zdecydowanie nie należy do najbrzydszych. Szczególnie, że opublikowane tym razem grafiki są mniej rzeczowe, a bardziej… chciałoby się rzec „artystyczne”. Może dlatego, że to rzekomo prawdziwe zdjęcia? ;)

Pewnie zastanawiacie się, dlaczego te grafiki wyglądają tak dziwnie… Zapewne wiecie, że nierzadko jest tak, że design danego smartfona poznajemy przedwcześnie poprzez zbyt wczesne udostępnienie przeznaczonych do niego akcesoriów. W gruncie rzeczy nie inaczej jest tym razem, a wszelkie wątpliwości rozwiać powinno poniższe zdjęcie.

Zaryzykowałbym stwierdzenie, że dokładnie tak będzie wyglądać HTC U12+ i sylwetka urządzenia, którą widzimy na powyższych zdjęciach, pokryje się z rzeczywistością. Powiedziałbym nawet, iż mam nadzieję, że tak będzie, bowiem rendery i zdjęcia prezentują naprawdę zaszczytnego przedstawiciela portfolio legendarnego, choć nieco podupadłego już, producenta smartfonów.

Jeśli chodzi o domniemaną specyfikację, to przede wszystkim warto zwrócić uwagę na aparaty. Mamy do czynienia z aż czterema oczkami, lecz w konfiguracji nieco innej niż w przypadku Huawei P20 Pro – dwa z nich odnajdziemy z tyłu, a pozostałe dwa na przodzie urządzenia. Na pleckach, zaraz pod matrycami, dostrzec można podwójną diodę doświetlającą LED oraz czytnik linii papilarnych.

Godnym uwagi jest jeszcze fakt, że na HTC U12+ najprawdopodobniej nie uświadczymy tak zwanego notcha. Brzmi to jak… całkiem optymistyczna melodia przyszłości, dopóki nie przypomnimy sobie o plotkach dotyczących nieco tańszego HTC U12 Life…

HTC też zapatrzyło się na iPhone X – HTC U12 Life będzie miał ekran z wycięciem w górnej części

Tak wygląda HTC U12+. Mamy też jego specyfikację z wiarygodnego źródła i wiemy, kiedy zadebiutuje

źródło: Yahoo! Taiwan dzięki GSMArena
grafika główna: rendery HTC U12+ pochodzące z >tego wpisu<

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona