Teraz HTC U11 kupisz na oficjalnej stronie HTC jeszcze taniej. To najlepsza oferta na rynku

HTC U11 wciąż jest stosunkowo „świeżym” flagowcem. Mimo wszystko czas – w połączeniu z niedawną premierą HTC U11+ – sprawia, że smartfon sukcesywnie tanieje. Właśnie zauważyłem, że po raz kolejny w oficjalnym sklepie HTC jego cena została obniżona i standardowo – przy minimalnym nakładzie pracy – chętni będą mogli go kupić jeszcze nieco taniej.

Reklama

Jeszcze do niedawna HTC U11 w wersji z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej kosztował w oficjalnym sklepie HTC 2749 złotych, natomiast model z 6 GB RAM i 128 GB przestrzenią na pliki użytkownika 3090 złotych. Warto też dodać, że miesiąc temu pojawiła się promocja, dzięki której tę pierwszą konfigurację można było kupić za zaledwie 2199 złotych!

Część chętnych na HTC U11 bez wątpienia skorzystała z tej okazji, lecz na pewno ostała się jeszcze masa osób, które czaiły się na ten model, ale z jakiegoś powodu nie podjęły ostatecznej decyzji, czy chcą go kupić, czy nie. Teraz będzie to nieco prostsze, ponieważ w oficjalnym sklepie HTC po raz kolejny obniżono ceny zeszłorocznego flagowca. Co najważniejsze, obu jego konfiguracji, więc usatysfakcjonowani będą zarówno ci mniej, jak i nieco bardziej wymagający użytkownicy.

Od teraz HTC U11 w wersji z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej kosztuje 2549 złotych, natomiast wariant z 6 GB RAM i 128 GB przestrzenią na pliki użytkownika 2889 złotych. Nie zapominajmy jednak, że istnieje coś takiego, jak Klub HTC, który pozwala uzyskać dodatkową zniżkę. Jedyne, co trzeba zrobić, aby do niego przystąpić, to podać adres e-mail na stronie HTC i chwilę poczekać, aby serwery go przetworzyły.

Później wystarczy wejść na podlinkowaną poniżej stronę, kliknąć „Zapisz się do Klubu HTC”, wpisać podany wcześniej adres e-mail i wówczas można kupować urządzenia HTC taniej. W tym przypadku, za HTC U11 4 GB/64 GB zapłacimy 2295 złotych, natomiast za HTC U11 6 GB/128 GB 2610 złotych. Druga z ww. wersji jest dla nieco bardziej wymagających użytkowników, większość bez wątpienia wystarczy pierwsza. A za taką cenę na pewno warto rozważyć jej zakup.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2017/07/06/recenzja-test-htc-u11/

https://www.tabletowo.pl/2018/01/12/htc-u11-aktualizacja-android-8-0-oreo/