I to jest promocja! Przy zakupie HTC U Ultra, dostaniesz model U Play całkowicie za darmo

Od czasu do czasu pojawia się promocja, która potrafi sprawić, że zatrzymam się na chwilę i zapytam sam siebie: ” Czy to się sprzedawcy jeszcze opłaca?”. W sklepie x-kom na przykład trafiła się taka. Oferuje on smartfon HTC U Ultra za 2699 zł i dorzuca do niego gratis w postaci… drugiego smartfona – HTC U Play.

W omawianej promocji HTC U Ultra kosztuje 2699 złotych, przy czym dodatkowo dostajemy HTC U Play – całkiem dobrego „średniaka”. Gdybyśmy chcieli szukać tych smartfonów osobno, to w najtańszych możliwych opcjach, wskazanych przez porównywarki cenowe, zapłacilibyśmy około 2950 złotych. I mówimy o sklepach, które nie mają jakiejś nieprawdopodobnie wysokiej renomy.

Żeby było zabawniej, gdybyśmy chcieli w x-komie kupić tylko i wyłącznie HTC U Ultra, to zapłacimy za niego 2799 złotych, czyli… 100 złotych więcej niż z dodatkowym smartfonem gratis (hehe). Samych HTC U Ultra jest w x-komie niewiele (przy urządzeniu widnieje napis „ostatnie sztuki”). Sklep ewidentnie czyści magazyny, a to dobra wiadomość dla łowców okazji.

 

Trzeba się jednak śpieszyć. Dostępność zestawów jest zapewne ograniczona, więc nie rozpisywałbym do decyzji o skorzystaniu z okazji rozbudowanej analizy SWAT.

Link do promocji jest >tutaj<.

Rzuć okiem:

https://www.tabletowo.pl/2017/06/21/test-recenzja-htc-u-ultra/