HTC dzieli się z nami wideo o… ściskaniu | Tabletowo.pl

HTC dzieli się z nami wideo o… ściskaniu

Dołącz do dyskusji 0

Aby podsycić nastrój oczekiwania na premierę swojego nowego flagowca, HTC postanowiło wypuścić spot nawiązujący do funkcji, która będzie wyróżniać to urządzenie. Smartfon ma mieć aktywne boczne ramki, wrażliwe na ściskanie, stąd w materiale wideo tyle rzeczy, które do tego nawiązują.

HTC potwierdziło już, że zaprezentuje następcę HTC 10 we wtorek, 16 maja. Smartfon będzie nazywać się HTC U 11. Mało prawdopodobne, żeby urządzenie można było zamawiać od razu – jego dostępność pewnie będzie przesunięta na kolejne miesiące. Nie ma też żadnych przesłanek, które miałyby wskazywać na cenę telefonu.

Interpretowanie nacisku dłoni na ramki smartfonu może być ciekawym rozwinięciem możliwości jego obsługi. Choć film nie przedstawia żadnego ze sposobów, w jaki można z tej funkcji skorzystać, możemy być pewni, że to nie ostatni materiał reklamowy, który HTC decyduje się upublicznić przed premierą HTC U 11.

Według plotek, nowy flagowiec HTC ma mieć procesor Snapdragon 835, 4 GB RAm i 64 GB pamięci wewnętrznej. Do obsługi ma wystarczyć 5,5-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości Quad HD (2560 x 1440 pikseli).

Nikt nie wzmiankuje o obecności podwójnego aparatu głównego. Niektórzy sugerują, że tylna kamera będzie pojedyncza, 12-megapikselowa, zaś zdjęcia o większej rozdzielczości zrobimy przednim aparatem do selfie (16 Mpix). Całość ma zasilać bateria 4000 mAh (inne źródła mówią o 3000 mAh).

To akurat tylko spekulacje – więcej szczegółów pojawi się zapewne w nadchodzących dniach.

źródło: HTC

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona