HTC Sense Home już niedługo będzie można pobrać na wszystkie smartfony z Androidem

Wszyscy producenci chcą się wyróżnić na tle konkurencji. Większość z nich tworzy w tym celu autorskie nakładki, całkowicie zmieniające wygląd interfejsu użytkownika. HTC również. Ostatnio dodało nawet nowe rozwiązanie o nazwie HTC Sense Home. Wkrótce na swoje urządzenia będą mogli je pobrać wszyscy posiadacze smartfonów z Androidem.

HTC Sense Home to de facto motywy, pozwalające zorganizować przestrzeń na pulpitach według własnego widzimisię. Służą jednak do tego nie klasyczne ikony, a naklejki. Ich wygląd zależy od tego, jaki motyw przewodni się wybierze – może to być m.in. las, morze, kosmos, dom, boisko etc. Dzięki temu każdy może dać upust swojej kreatywności i stworzyć niepowtarzalny, aczkolwiek w pełni funkcjonalny, obrazek.

Do tej pory rozwiązanie to było zarezerwowane wyłącznie dla użytkowników smartfonów od HTC. Tajwańczycy postanowili jednak udostępnić je również posiadaczom urządzeń innych producentów. W ramach projektu GOOGLE_PLAY_SENSE_GP niektórzy – którzy wcześniej przystąpili do programu HTC Preview – mają okazję przetestować HTC Sense Home. Wymóg jest tylko jeden: Android w wersji 4.4 KitKat lub wyższej, oczywiście na sprzęcie innym niż HTC. Na zaproszenie należy odpowiedzieć najpóźniej 28 czerwca.

HTC Sense Home

Przy okazji zapytam: co sądzicie o tym rozwiązaniu? Wolicie klasykę czy może kryje się w Was artysta i gdy tylko nadarzy się okazja, chętnie wypróbujecie HTC Sense Home?

Polecamy również:Recenzja HTC 10

Źródło: własne, Ausdroid (grafiki)