HTC One X10 pojawi się prawdopodobnie na początku przyszłego roku | Tabletowo.pl

HTC One X10 pojawi się prawdopodobnie na początku przyszłego roku

Dołącz do dyskusji 0

Według wieści nadchodzących z Chin, następca HTC One X9, zostanie zaprezentowany w styczniu 2017 roku. Będzie to telefon średniej klasy, z 5,5-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości Full HD.

O planowanej premierze HTC X10 dowiedzieliśmy się po raz pierwszy w zeszłym miesiącu. Zgodnie z dodatkowymi informacjami, urządzenie ma być wyposażone w procesor MediaTek Helio P10, pracujący na ośmiu rdzeniach Cortex-A53. Wraz z układem graficznym Mali-T860 o taktowaniu 700 MHz i 3 GB pamięci RAM ma zapewnić zadowalającą wydajność.

W przecieku pojawia się też informacja o zastosowanym aparacie głównym – ma to być 13-magapikselowy sensor z optyczną stabilizacją obrazu. Urządzenie ma podobno kosztować 288 dolarów.

Jeśli podana specyfikacja jest prawdziwa, a jej reszta będzie tak samo podobna do modelu One X9, to zastanawiam się, co HTC chce zyskać taką premierą. Wydawanie klona własnego smartfonu w rok po jego premierze, gdzie największą zmianą jest numerek w nazwie, byłoby prawdziwą porażką. Oby HTC nie poszło tą drogą.

na grafice wyróżniającej: HTC One X10 (podobno)

źródło: news.mydrivers.com dzięki playfuldroid.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona