HTC One M9+ Supreme Camera Edition zaprezentowany 18

HTC One M9+ Supreme Camera Edition zaprezentowany

Na początku był HTC One M9, kilka tygodni później pojawił się model z „plusem” w nazwie, a teraz debiutuje kolejne urządzenie z dodatkowym dopiskiem Supreme Camera Edition. Czy czymś się wyróżnia?

W HTC One M9+ Supreme Camera Edition, podobnie, jak w One M9+, znajdziemy 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, ośmiordzeniowy procesor Mediatek MT6795T o częstotliwości taktowania 2,2GHz, 3GB RAM oraz 32GB pamięci wewnętrznej. Zaimplementowano tu również ten sam akumulator o pojemności 2840 mAh oraz czytnik linii papilarnych na przodzie.

boom

Jedyne zmiany zaszyły na tyle urządzenia. Zamiast dwóch soczewek aparatu o matrycy 20 Mpix, w M9+ Supreme Camera Edition znajdziemy 21-megapikselową kamerkę z laserowym autofokusem, który umieszczony jest nad obiektywem. Aparat ten jest w stanie wykonywać zdjęcia w zaledwie 0,1 sekundy, znajdziemy tu również optyczną stabilizację obrazu i dwie doświetlające diody LED.

laser

Na chwilę obecną urządzenie jest dedykowane jedynie mieszkańcom Tajwanu, możliwe, że w przyszłości się to zmieni. Za urządzenie przyjdzie nam zapłacić około 630 dolarów.

Źródło: slashgear