HTC One (M8) Max zapowiada się ciekawie | Tabletowo.pl

HTC One (M8) Max zapowiada się ciekawie

Dołącz do dyskusji 0

Ale czy będzie w stanie nawiązać walkę ze swoim głównym konkurentem, czyli Samsungiem Galaxy Note 4? Szanse ma, ale w przypadku HTC często bywa tak, że ciekawie zapowiadający się sprzęt nie zyskuje zadowalającej popularności. 

Najnowsze przecieki potwierdzają poniekąd wcześniejsze domniemania. HTC One (M8) Max ma oferować 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Będzie to więc pierwszy tego typu sprzęt z takim ekranem. Technologia, jaka będzie zastosowana to najpewniej Super LCD3. Mówi się, że sercem urządzenia powinien być Snapdragon 805 wespół z 3 GB pamięci RAM.

Od strony programowej spekuluje się, że One (M8) Max charakteryzowałby się Androidem L, okraszonym systemową nakładką Sense 6.5. Mimo wyższej numeracji raczej nie ma co spodziewać się jakichś zmian od HTC. Chodzi tutaj najpewniej o dostosowanie graficzne do nowego Androida. Aparat główny ma mieć 18 Mpix i optyczną stabilizacją obrazu, a akumulator pojemność 3000 mAh.

Nie powinno też zabraknąć czytnika linii papilarnych. One (M8) Max to dość ciekawy temat, bo przy okazji One (M8) mówiło się, że HTC może porzucić Maxa. Specyfikacja, która wyciekła jest co prawda interesująca, ale sam rozmiar ekranu to „tylko” pół cala więcej w porównaniu do aktualnego modelu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona