HTC One E9 i One E9 Plus – póki co również wyłącznie na rynek azjatycki | Tabletowo.pl

HTC One E9 i One E9 Plus – póki co również wyłącznie na rynek azjatycki

Dołącz do dyskusji 0

Kilka dni temu na oficjalnej chińskiej stronie HTC zostały udostępnione wszystkie informacje odnośnie nadchodzącej nowości, HTC One E9+. Dzisiejszego ranka zaprezentowany został One M9+, o którego premierze już napisaliśmy. Nie martwcie się jednak – jeśli myśleliście, że E9+ został pominięty – nic z tych rzeczy. HTC, oprócz One M9 Plus, zaprezentowało również One E9 i One E9+.

HTC One E9+ oferuje 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, ośmiordzeniowy procesor Mediatek MT6795M, 3GB RAM i 16GB pamięci rozszerzalnej dzięki slotowi kart microSD. Do naszej dyspozycji jest również akumulator o pojemności 2800 mAh, aparat 20 Mpix oraz kamerka 4 Mpix UltraPixel.

One E9 natomiast różni się od wersji z Plusem przede wszystkim rozdzielczością ekranu: 1920 x 1080 pikseli, pamięcią operacyjną: 2GB RAM i aparatem: 16 Mpix.

Podobnie jednak jak w przypadku HTC One M9+, tak samo One E9 i One E9+, będą dostępne wyłącznie na rynku azjatyckim. Póki co nie ma w planach wprowadzania tych modeli do sprzedaży w innych krajach, ale ta decyzja może ulec zmianie.

W przeciwieństwie do One M9 i One M9+, przedstawiciele serii E9 wykonane są z tworzywa sztucznego, dzięki czemu produkty te powinny być tańsze. Niestety jednak ich ceny póki co nie zostały ujawnione.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona