HTC nie zwalnia tempa i niedługo zobaczymy dwa nowe phablety? | Tabletowo.pl

HTC nie zwalnia tempa i niedługo zobaczymy dwa nowe phablety?

Dołącz do dyskusji 0

Firma HTC w ostatnim czasie pokazała kilka nowych urządzeń, jak chociażby Desire Eye czy One M8 Eye. Nie wolno też zapominać o powrocie na rynek tabletów z Nexusem 9. Co więcej w ostatnim kwartale Tajwańczycy wyszli na prostą i chociaż zarobili tylko 20 milionów dolarów, jest to sukces po wielu miesiącach pod kreską. Sytuacja tajwańskiej firmy zdaje się być coraz lepsza, a zbliżające się urządzenia mają to tylko potwierdzić. Czego możemy oczekiwać od 816h i 820us?

Dwa nowe modele zostały dostrzeżone w TENAA, czyli chińskiej agencji, która musi sprawdzić smartfony przed wejściem na chiński rynek. Zacznijmy od mniejszego z nich, czyli Desire 816h. Nie należy mylić go z już dostępnym Desire 816. Wersja 816h ma mieć 5-calowy ekran, 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT6592 o taktowaniu 1,7 GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim także 8 GB pamięci wbudowanej, slot na karty MicroSD, 8-megapikselowy aparat główny (5 mpix na przednim panelu) oraz Androida 4.4.2 KitKat.

HTC Desire 820us

Większy z dostrzeżonych modeli nazywa się Desire 820us i tutaj również nie możemy go pomylić z dostępnym już Desire 820. Wariant, który dzisiaj został przyłapany w chińskim TENAA został wyposażony w 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 720p, 8-rdzeniowy i 64-bitowy procesor MediaTek MT6752 o taktowaniu 1,7 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. Zaoferuje nam on również Androida 4.4.4 KitKat, 13-megapikselowy aparat główny, 8 mpix matrycę do robienia selfie na przodzie oraz 16 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenie za pomocą kart MicroSD. Ponadto będzie dostępny w wielu wariantach kolorystycznych (biały, czarny, szary, niebieski, pomarańczowy, zielony i różowy).

Wykorzystanie procesorów MediaTek sugeruje, że są to produkty przeznaczone na rynek chiński, ale nie wykluczone, że będą dostępne także międzynarodowo. Waszym zdaniem HTC powinien wprowadzić je także do Europy?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona