HTC może pokazać w marcu kilka flagowców – kolejny wyciek zdjęć

Im bliżej marca, tym więcej będziemy dostawać plotek i przecieków o flagowych smartfonach najważniejszych producentów. Jednym z nich jest HTC Hima, czyli One M9. Ma to być następny topowy phablet tajwańskiej firmy, który zostanie prawdopodobnie pokazany na targach MWC lub osobnej konferencji w marcu. Jednak oprócz niego zobaczyć możemy również większy wariant tego modelu.

O HTC Hima wiemy już teoretycznie całkiem sporo, jednak nadal jest wiele niedomówień. Ma on mieć 5-calowy ekran, ale dla wielu osób jest to zbyt mało. Dlatego razem z nim możemy zobaczyć jego wersję Plus, która prawdopodobnie widnieje na zdjęciach w tym wpisie. Informacje o tym modelu pojawiły się w sieci już wcześniej (HTC Hima Ace Plus), ale według nich ma on zostać pokazany dopiero we wrześniu.

Według nowych przecieków model widoczny na zdjęciach może być, jak wspominałem, większą wersją flagowca z 5,5-calowym ekranem lub jeszcze innym wariantem 5-calowego smartfona. Widać na tych fotografiach kilka różnić jak chociażby duży aparat z tyłu (zapewne 20 mpix) oraz przycisk home, który przypomina te z Samsungów (ma on służyć jako czytnik linii papilarnych). Brak natomiast głośnika na dole obudowy. Reszta specyfikacji ma pozostać taka jak wcześniej przypuszczano, czyli Snapdragon 810, 3 GB pamięci RAM oraz rozdzielczość QHD.

Trzeba przyznać, że na razie trudno jednoznacznie stwierdzić jaki będzie marzec w wykonaniu HTC, ponieważ przecieków jest sporo i często są one sprzeczne. Wygląda na to, że będziemy musieli zaczekać do MWC, żeby dowiedzieć się, co na ten rok przygotowali Tajwańczycy.