HTC Hima na CES 2015? Nie, to tylko kolejne modele Desire | Tabletowo.pl

HTC Hima na CES 2015? Nie, to tylko kolejne modele Desire

Dołącz do dyskusji 0

Jednoczesne zaprezentowanie najnowszego dziecka HTC oraz wyczekiwanego Galaxy S6 było by interesującym wydarzeniem. Niestety, wcześniejsze plotki odnośnie do prezentacji flagowca Tajwańczyków nie znajdują potwierdzenia w plakacie promocyjnym HTC z okazji CES 2015.

Kiedy zastanawiałem się, który z producentów skradnie show na tegorocznych targach CES, pojawiły się informację, że HTC jednak nie pokaże wszystkich kart, a jedynie model lub kilka modeli ze średniej półki cenowej.

Na to bowiem wskazuje plakat obwieszczający hasło „Always Desire more”, co jednoznacznie wskazuję na doskonale wszystkim znaną serię urządzeń ze średniej półki od HTC. Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwać na Mobile World Congress w Barcelonie, który odbędzie się na początku marca przyszłego roku.

htc-ces-2015-teaser

Swoją drogą nic dziwnego, że Tajwańczycy od tylu lat utrzymują serię Desire przy życiu. W końcu z taką nazwą chwytliwymi sloganami reklamowymi można sypać jak z rękawa.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona