HTC Flyer najbardziej strzeżonym sprzętem na MWC 2011 (wideo, zdjęcia) | Tabletowo.pl

HTC Flyer najbardziej strzeżonym sprzętem na MWC 2011 (wideo, zdjęcia)

Dołącz do dyskusji 0

Pewnie jesteście ciekawi dlaczego tytuł newsa jest jaki jest. Już Wam mówię. Tablet Flyer jest oczkiem w głowie HTC i jest strzeżony jak tylko się da. Na stoisku producenta są wystawione dwa urządzenia w oszklonej gablocie, a jeden krąży między przedstawicielami (wystawcami) HTC, którzy raz na jakiś czas opowiadają o możliwościach urządzenia (jeśli którejś redakcji udało się go dorwać w swe ręce to znaczy, że ma wtyki). Byłam na jednej z nich, dzięki czemu poniżej możecie zobaczyć próbkę jego możliwości. Nie zdziwcie się jak w pewnym momencie zobaczycie mnie na ekranie tabletu ;)

Ale zanim przejdziecie do wideo – krótka uwaga co do wersji Androida zainstalowanej w tablecie Flyer. Jest to bardzo dziwna sytuacja, bo którego by się nie zapytało przedstawiciela producenta, każdy odpowiada inaczej. Jedni twierdzą, że 2.2, inni – 2.3, a pozostali – 2.4. Jednak ta ostatnia opcja jest podchwytywana przez zagraniczne serwisy i taką uważa się za poprawną (będę próbowała to jeszcze dzisiaj rozwikłać).

Po wideo przedstawiającym dość krótko możliwości HTC Flyer znajdziecie kolejny filmik prezentujący możliwości usługi OnLive na tym urządzeniu.

Jeśli ominęła Was informacja na temat specyfikacji HTC Flyer – zajrzyjcie tutaj.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona