HTC Desire 10 Pro ma mieć identyczną specyfikację, jak HTC 10 | Tabletowo.pl

HTC Desire 10 Pro ma mieć identyczną specyfikację, jak HTC 10

Dołącz do dyskusji 0

Ostatnie decyzje HTC trudno racjonalnie uzasadnić. Wypuszczenie na rynek kosztującego 2999 złotych HTC 10 Lifestyle oraz Desire 10 Lifestyle ze Snapdragonem 400 są niczym strzał w kolano. Kolejnym może być Desire 10 Pro. Wiele wskazuje na to, że Tajwańczycy szykują klona HTC 10, z tym, że w innej obudowie.

Tak przynajmniej sugeruje GFXBench, w którym dostrzeżono Desire 10 Pro. Specyfikacja, podana przez benchmark, jest niemal dokładnie taka sama, jak w przypadku HTC 10. Oczywiście nie mamy wystarczająco szczegółowych danych, aby stwierdzić to z całą pewnością, aczkolwiek – jak na razie – wszystko na to wskazuje.

GFXBench podaje, że Desire 10 Pro został wyposażony w 5,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD (1440×2560, ppi=576), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820 2,15 GHz z układem graficznym Adreno 530, 4GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat główny 12 Mpix z możliwością nagrywania wideo w jakości 4K, kamerkę 5 Mpix na przodzie, NFC i system operacyjny Android 6.0.1 Marshmallow.

Niemal dokładnie taki sam zestaw parametrów oferuje HTC 10. Jedyną różnicą jest przekątna wyświetlacza – ekran w tym modelu ma 5,2 cali (rozdzielczość pozostaje taka sama).

HTC Desire 10 Pro w GFXBench

HTC Desire 10 Pro w GFXBench

Jak na razie, wszystko wskazuje na to, że Desire 10 Pro będzie klonem HTC 10, z tym, że w innej obudowie. Jednak stwierdzimy to z całą pewnością dopiero wtedy, gdy pojawią się bardziej szczegółowe informacje na temat tego modelu. Tajwańczycy mogą bowiem – mimo wszystko – gdzieś dokonać zmian i coś dodać lub odjąć.

Źródło: GFXBench przez Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona