HTC Butterfly J: ekran 5" i rozdzielczość 1920 x 1080 (Full HD) - Tabletowo.pl

HTC Butterfly J: ekran 5″ i rozdzielczość 1920 x 1080 (Full HD)

Tabletowo.pl HTC Butterfly J: ekran 5" i rozdzielczość 1920 x 1080 (Full HD) HTC Nowości

5″ trudno zakwalifikować do grona smartfonów, ale jeszcze trudniej do tabletów, których ekrany zaczynają się, czysto umownie oczywiście, od 7″. Dlatego też takie urządzenia, pośrednie, nazwano tabletofonami. Jednym z nich jest zaprezentowany dziś HTC Butterfly J. Urządzenie wyróżnia się na tle pozostałych konkurencyjnych propozycji rozdzielczością ekranu. Tajwański koncern oferuje bowiem na 5-calowym wyświetlaczu rozdzielczość Full HD, czyli 1920 x 1080 pikseli.

Tabletofon HTC zapowiada się bardzo interesująco. A to za sprawą, poza wspomnianym wyświetlaczem, czterordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon APQ8064 z 2GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, które będzie można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, aparatu o rozdzielczości 8 Mpix oraz Androida 4.1 Jelly Bean. Urządzenie będzie oferowało również kamerkę 2 Mpix, WiFi oraz akumulator o pojemności 2020 mAh. Wymiary modelu 143 x 71 x 9.1 mm, natomiast waga – 150 g.

HTC Butterfly J w grudniu ma trafić do sprzedaży w Japonii w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i czerwonej. Urządzenie, jak informują zagraniczne źródła, może w ogóle nie pojawić się na rynku europejskim. Mamy jednak nadzieję, że jednak zadebiutuje w pozostałych częściach świata. Jego cena nie została ujawniona.

Tabletowo.pl HTC Butterfly J: ekran 5" i rozdzielczość 1920 x 1080 (Full HD) HTC Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona