HTC Butterfly 3 z przednim aparatem 13 Mpix z nagrywaniem w 4K? | Tabletowo.pl

HTC Butterfly 3 z przednim aparatem 13 Mpix z nagrywaniem w 4K?

Dołącz do dyskusji 0

W tym roku poznaliśmy już kilka ciekawych smartfonów od HTC, w tym flagowego One M9 i One M9 Plus. Okazuje się jednak, że tajwański koncern ma w zanadrzu jeszcze kolejne produkty, które zdecydowanie warte będą zainteresowania. Jednym z nich jest HTC Butterfly 3 (znany również jako J Butterfly HTV31), który przeciekł do sieci za sprawą jednego z benchmarków – CompuBench.

Jeśli wierzyć zawartym w nim informacjom, będziemy mieli do czynienia z urządzeniem o naprawdę ciekawych parametrach. A żeby tego mało, powinniśmy mieć do czynienia z urządzeniem wodoodpornym, jak to miało miejsce w przypadku poprzednich generacji modeli Butterfly.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim przedni aparat o rozdzielczości 13 Mpix z nagrywaniem wideo w jakości 4K. Zastanawiam się tylko czy naprawdę potrzebujemy tak zaawansowanej frontowej kamery? Co myślicie? Tylna natomiast będzie miała 20 Mpix i również będzie oferowała nagrywanie w 4K.

Butterfly 3 ma zostać wyposażony w 5,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli (576 ppi), choć mówi się, że jego ekran może być nieco większy – 5,2″. Telefon ma pracować dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi Qualcomm Snapdragon 810 z Adreno 430 i 3GB RAM oraz systemowi Android w wersji 5.0.2 Lollipop.

HTC Butterfly 3 ma zadebiutować pod koniec maja. Wtedy dowiemy się jak wygląda nowy smartfon w ofercie firmy i czy powyższe informacje okażą się prawdziwe.

HTC-Butterfly-3-specs

*na zdjęciu HTC Butterfly 2

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona