Nowy flagowiec HTC przygotowywany do testów ze Snapdragonem 835 i 6GB RAM? | Tabletowo.pl

Nowy flagowiec HTC przygotowywany do testów ze Snapdragonem 835 i 6GB RAM?

Dołącz do dyskusji 0

Zaufane źródło zdradziło serwisowi Phandroid, że HTC przymierza się do testów procesora Qualcomm Snapdragon 835 na swoich telefonach. Tak jak przekonywała firma, modele HTC U Ultra i U Play nie są jedynymi ważnymi konstrukcjami tego producenta z datą premiery w 2017 roku.

Niedawno dyrektor działu mobilnego HTC potwierdził, że ich flagowce zawsze działały na najnowszych dostępnych procesorach i to się nie zmieni. Skoro smartfon HTC U Ultra wyposażony jest w zeszłorocznego Snapdragona 821, oznacza to, że coś, co można roboczo nazwać HTC 11, będzie napędzane przez najnowszy chip Qualcommapowstały przy współpracy z Samsungiem – Snapdragon 835.

Pojawiła się plotka, wspierana przez zrzut ekranu z chińskiego serwisu społecznościowego Weibo, sugerująca, że HTC 11 będzie miał 6 GB RAM i Androida Nougat na pokładzie, zaraz po wyjęciu z pudełka. Wychodzi jednak na to, że screenshot prezentujący część specyfikacji domniemanego HTC 11 to klasyczny fejk.

Zrzut ekranu jest wykonany na oprogramowaniu EMUI od Huaweichoć ikonki statusu i powiadomień są identyczne jak w smartfonach HTC. Ponadto numer IMEI, który jest widoczny na zdjęciu nie zgadza się z historią wykorzystywania systemów numeracji przez HTC. W urządzeniach od Tajwańczyków numery te zaczynają się zawsze trójką bądź dziewiątką. Nie zgadza się też wersja Androida. Nie ma opcji, żebyśmy uwierzyli więc w ten przeciek.

To nie znaczy, że HTC nie szykuje czegoś wyjątkowego w tegorocznym flagowcu. Chodzi tylko o to, że powyższy zrzut ekranu z Weibo niczego nie dowodzi.

Wszyscy czekamy na to, z czym wyskoczy HTC w tym roku. Ja osobiście chętnie zobaczyłbym technologię SenseTouch UI, którą HTC prezentowało nieraz na grafikach bądź filmach – mniej lub bardziej oficjalnie.

źródło: Phandroid, AndroidPolice

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona