HTC 10 w nowym kolorze, a dzięki temu o 15% taniej

Jaki ten czerwony HTC 10 jest ładny! – to były pierwsze słowa, jakie padły z moich ust, gdy zobaczyłam flagowca Tajwańczyków w wersji kameliowa czerwień, w której to właśnie trafił do sprzedaży w naszym kraju. A w związku z debiutem nowej edycji kolorystycznej, mam jeszcze lepszą wiadomość – 15-procentowy rabat na zakup HTC 10.

O ile dotychczas HTC 10 dostępny był w wolnej sprzedaży (w wersji Lifestyle) oraz u operatorów (w wersji mocniejszej), tak teraz postanowiono, że czerwony wariant modelu będzie można kupić wyłącznie przez oficjalny sklep internetowy HTC. I właśnie tam zorganizowana została promocja, w ramach której możecie kupić HTC 10 – w jakim tylko kolorze chcecie – o 15% taniej niż standardowo.

Cena HTC 10 na stronie oficjalnego sklepu htc.com/pl wynosi 3398 złotych, natomiast po rabacie – 2889 złotych. Aby skorzystać z promocji, podczas składania zamówienia należy wpisać kod „HTC15”. Do wyboru są następujące kolory urządzenia: czerwony, srebrny, grafitowy i złoty, a sama promocja trwa do końca października. W zestawie otrzymujemy szybką ładowarkę oraz zestaw słuchawkowy.

Przypomnijmy, co pisał Damian w recenzji HTC 10:

HTC 10 niewątpliwie bardzo ciekawy i według mnie udany smartfon. Tajwańczycy wzięli to, co najlepsze i wpakowali to w świetną, metalową obudowę, która może się podobać. Jednak nie ma róży bez kolców. Wolno działający autofocus, bardzo przeciętna bateria (być może rozwiąże to aktualizacja systemu), cena oraz problemy z dostępnością „pełnej dziesiątki” mogą przełożyć się na słabe wyniki sprzedażowe. Nie chcę wieszać psów na HTC, ale przede wszystkim ich polityka sprzedażowa i cenowa jest dla mnie zupełnie niezrozumiała (warto zerknąć na kondycję finansową firmy), tym bardziej, że LG G5 już na starcie jest tańszy, a Galaxy S7 zdążył sporo potanieć. Do tego warto dodać, iż obaj konkurenci są normalnie dostępni w sprzedaży w elektromarketach. Mimo wszystko uważam HTC 10 za urządzenie, które zasługuje, na uwagę i może śmiało konkurować ze swoimi rywalami, zwłaszcza jak potanieje i stanie się bardziej dostępne. Podczas testów używałem tego smartfona z przyjemnością i wiem, że HTC 10 to solidny i w dużej mierze dopracowany sprzęt. Z czystym sumieniem mogę polecić go osobom, które lubią się wyróżniać, cenią sobie bezkompromisowe wykonanie, jakość odtwarzanego dźwięku, przejrzysty i bardzo szybki interfejs oraz lubią robić zdjęcia.

Może są wśród Was użytkownicy HTC 10? Jak się spisuje? Jesteście zadowoleni z perspektywy dłuższego czasu użytkowania?