HTC 10 trafi na rynek również w wersji „Desire” (aktualizacja: render urządzenia) | Tabletowo.pl

HTC 10 trafi na rynek również w wersji „Desire” (aktualizacja: render urządzenia)

Dołącz do dyskusji 0

HTC 10 to obecnie najlepszy smartfon w portfolio HTC, nie tylko z uwagi na fakt, że jest to flagowiec, ale również dlatego, że Tajwańczycy tym modelem rozpoczęli zupełnie nowy rozdział w historii firmy. Chcąc pójść za ciosem, planują wypuścić na rynek podobne urządzenie, z tą różnicą, że należeć będzie ono do średniopółkowej serii Desire.

O planach HTC poinformował nas nieoceniony Evan Blass, który na swoim profilu na Twitterze opublikował tweet następującej treści:

Dodając jeszcze, że:

Niestety Evan Blass nie zdradził nic więcej na temat HTC Desire 10. Możemy się jednak spodziewać, że będzie on nieco gorzej wyposażony niż HTC 10 Lifestyle, którego sens istnienia podważa większość użytkowników. Być może jednak HTC zaczerpnie garściami z designu pierwowzoru, co na pewno spodobałoby się klientom, ponieważ HTC 10 jest – najprościej mówiąc – ładny i w tej kwestii nie ma się czego wstydzić.

Najbliższe tygodnie powinny przynieść nam więcej informacji na temat HTC Desire 10 i wtedy okaże się, czy warto czekać na ten smartfon. Oby tylko Tajwańczycy nie popełnili tych samych błędów, co w przypadku ostatnich nowości z serii Desire, które mocno odstają od swojej konkurencji.

Aktualizacja:

W serwisie Weibo ktoś opublikował wizualizację, jak może wyglądać HTC Desire 10. Jak Wam się podoba?

HTC Desire 10

HTC Desire 10

Źródło: @evleaks, motog3

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona