HP TouchPad za $99 powraca już 11 grudnia

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo ucieszyłbym się widząc pod choinką pudełko z tabletem HP TouchPad opakowane w zdobny papier i wstążki. Jeśli ktoś miałby ochotę spełnić moje małe pragnienie, będzie miał okazję już 11 grudnia o północy, gdy wznowiona zostanie wyprzedaż odnawianych (refurbished), pochodzących z serwisów, tabletów HP TouchPad.

Będzie miała ona miejsce w internetowym sklepie HP w serwisie eBay i obejmie modele 16GB ($99) oraz 32GB ($149). Kupujący, oprócz samych urządzeń, otrzymają również 90-dniową gwarancję oraz możliwość wzięcia udziału w specjalnej promocji, dzięki której będą mogli nabyć pakiet akcesoriów (etui, stacja dokująca i bezprzewodowa klawiatura) za jedyne $79.

Zaznaczcie datę 11 grudnia w kalendarzu i dodajcie stronę sklepu eBay do zakładek. Biorąc pod uwagę zainteresowanie pierwszą wyprzedażą TouchPada, jej druga edycja skończy się w błyskawicznym tempie.

Dla przypomnienia, HP TouchPad to tablet, który może pochwalić się 9,7-calowym ekranem dotykowym IPS o rozdzielczości 1024 x 768, systemem operacyjnym WebOS (z możliwością nieoficjalnej zamiany na Androida), dwurdzeniowy procesor 1,2GHz, 1GB pamięci operacyjnej RAM, Wi-Fi, Bluetooth oraz kamerę internetową 1,3 Mpix.

via SlashGear