HP szykuje odnowiony tablet z rodziny Slate 8 Pro? | Tabletowo.pl

HP szykuje odnowiony tablet z rodziny Slate 8 Pro?

Dołącz do dyskusji 0

hp-slate-8-pro-7650xx

W zasobach Federalnej Komisji Łączności, w Stanach Zjednoczonych, pojawił się nowy tablet HP oznaczony jako 7650. Możemy domniemać, że jest to odnowiona wersja Slate 8 Pro, którego oznaczenie to 7600. Jest też szansa na to, że 7650, to po prostu następca zeszłorocznego tabletu HP.

Niestety, ale na stronach FCC nie pojawiło się zbyt wiele informacji. Wiadomo jedynie, że tablet otrzymał certyfikat dotyczący standardów sieci bezprzewodowych, i że działa na najnowszej wersji systemu Android.

Stale 8 Pro z roku 2013 charakteryzuje się 8-calowym ekranem o rozdzielczości 1600 x 1200 pikseli, Tegrą 4, oraz 1 GB pamięci RAM. Model ten posiadał zainstalowanego Androida 4.2. Obecnie kosztuje około 330 dolarów.

Możliwe, że tajemniczy wariant 7650 wprowadza jedynie obsługę sieci 4G, ale może też różnić się od poprzednika lepszym procesorem czy większą ilością pamięci RAM. Czyżby w najbliższym czasie światło dzienne ujrzał Slate 8 Pro 2?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona