HP Slate 8 z Windows 8 (nieoficjalnie) zdradza swe oblicze - Tabletowo.pl

HP Slate 8 z Windows 8 (nieoficjalnie) zdradza swe oblicze

Tabletowo.pl HP Slate 8 z Windows 8 (nieoficjalnie) zdradza swe oblicze Nowości Plotki / Przecieki

Wśród firm wymienianych jako jedne z pierwszych, w portfolio których znajdą się tablety pracujące pod kontrolą Windows 8, jest między innymi Hewlett Packard. Producent jeszcze nie tak dawno zastanawiający się nad sensem swojej obecności na rynku tabletów, niebawem zamierza zaatakować nową bronią. Ma nim być tablet HP Slate 8 z Windows 8.

Redaktorzy portalu Neowin.net dotarli do grafiki przedstawiającej nadchodzący tablet HP. Urządzenie nie będzie skierowane do zwykłych użytkowników, a do bardziej wymagających przedsiębiorców, którzy znajdą zastosowanie modelu w biznesie – stąd też, między innymi, obecność aplikacji zabezpieczających urządzenie. Już po grupie docelowej można wnioskować, że do najtańszych należeć nie będzie.

HP Slate 8, bo taką właśnie nazwę obecnie nosi ten sprzęt, ma być wyposażony w 10,1-calowy wyświetlacz o nieznanej rozdzielczości oraz akumulator zapewniający pracę przez 8-10 godzin. Grubość modelu ważącego 0,68 kg, ma wynosić 9,2 mm. Z poniższej grafiki dowiadujemy się również, że tablet będzie można obsługiwać rysikiem oraz że będzie dostępna do niego stacja dokująca.

Meg Whitman, CEO HP, już jakiś czas temu zapowiedziała, że pierwszy tablet HP z Windows 8 zadebiutuje na rynku w 2012 roku. Teraz tylko czekać aż będą się pojawiać kolejne informacje na jego temat, a zaraz później także te oficjalne.

Tabletowo.pl HP Slate 8 z Windows 8 (nieoficjalnie) zdradza swe oblicze Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona