HP Slate 6 VoiceTab Plus z LTE dostrzeżony w FCC

HP Slate 6 VoiceTab Plus z LTE dostrzeżony w FCC

Dołącz do dyskusji 0

Wszyscy fani przecieków i plotek technologicznych są bardzo wdzięczni za informacje z FCC, które już nieraz zdradzały nam całą specyfikację na długo przed oficjalną premierą. Tym razem został zaakceptowany tablet HP, który będzie wyposażony w łączność LTE. Czy do Slate 7 VoiceTab Ultra i dwóch innych dachówek VoiceTab dołączy HP Slate 6 VoiceTab Plus?

HP Slate 6 VoiceTab Plus obsługuje oczywiście WiFi oraz Bluetooth, ale jego największą zaletą ma być łączność WCDMA oraz FDD-LTE, co oznacza, że będzie on działać w Europie. Oprócz podłączenia go do sieci, będziemy mogli również wykonywać połączenia głosowe.

Nie jest znana reszta specyfikacji tego modelu, ale wszystko wskazuje na to, że jest to ulepszona wersja poprzedniego tabletu HP, czyli Slate 6 VoiceTab. Dlatego możemy się w nim spodziewać 6-calowego ekranu o rozdzielczości HD, 4-rdzeniowego procesora, 1 GB pamięci RAM oraz 5-megapikselowego aparatu. Oczywiście HP może nas czymś zaskoczyć i zaprezentować dużo mocniejsze urządzenie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona