HP Red to 16-calowy tablet z mocną specyfikacją | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

HP Red to 16-calowy tablet z mocną specyfikacją

Dołącz do dyskusji 0

HP nie jest jednym z liderów rynku tabletów. Ich urządzenia nie są tak znane, jak chociażby produkty Samsunga. Jednak jak widzę zapowiedź lub plotkę tabletu, który ma więcej niż 15 cali, to od razu na myśl przychodzi mi właśnie ta firma. Ostatnio pisałem Wam, że w GFXBench został dostrzeżony 17-calowy HP Slate 17, a teraz wyciekły informacje o trochę mniejszym urządzeniu, HP Red.

HP Red to według danych z GFXBench 16-calowy tablet (lub komputer All in one), który wyświetla obraz o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli. Jednostką główną jest 4-rdzeniowy Snapdragon 800 o taktowaniu 2,22 GHz, wspierany przez układ graficzny Adreno 330 oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim również 16 GB pamięci wbudowanej, 8-megapikselowy aparat oraz Androida 4.4 KitKat.

Na razie nie wiadomo o nim nic więcej, ale wygląda to na duży tablet, który może być przydatny w domu. Oczywiście z taką specyfikacją może równie dobrze zabrać go do parku i tam grać w najnowsze gry, ale nie wiem czy ktokolwiek korzystałby z niego jak z pełni mobilnego urządzenia. A co Wy myślicie o tak dużych tabletach?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona