HP Pro x2 410 - hybryda z Windows 8.1 i Intel Haswell dla wymagających - Tabletowo.pl

HP Pro x2 410 – hybryda z Windows 8.1 i Intel Haswell dla wymagających

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl HP Pro x2 410 - hybryda z Windows 8.1 i Intel Haswell dla wymagających Nowości

W ostatnich miesiącach urządzenia hybrydowe z dotykowymi ekranami zyskują na popularności – zwłaszcza te z Windowsem. Są wygodne, umożliwiają tworzenie treści w każdym miejscu i czasie, a do tego posiadają klawiaturę, którą jednym ruchem ręki można się pozbyć (lub wprost przeciwnie – podłączyć). Sama przyzwyczaiłam się do tego rozwiązania, przez dłuższy czas korzystając z Asusa Transformer Book T100. Do tego stopnia, że – muszę Wam się przyznać – czasem łapię się na tym, że chciałabym obsługiwać dotykiem zwykły wyświetlacz mojego notebooka. Firma Hewlett Packard doskonale zdaje sobie sprawę z rynkowych trendów i nie zamierza odstawać w walce o klienta. Dlatego też jednym z zaprezentowanych w Las Vegas urządzeń jest HP Pro x2 410.

HP Pro x2 410 to urządzenie hybrydowe, składające się z 11,6-calowego tabletu oraz klawiatury, która nie oferuje dodatkowego akumulatora. Sprzęt działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 8.1, a za jego działanie odpowiada procesor Intela z rodziny Haswell: Core i3 lub Core i5 z Intel HD Graphics 4200.

Specyfikacja Pro x2 410 zawiera przede wszystkim ekran o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, 4GB pamięci operacyjnej RAM, SSD o pojemności 64/128/256GB, aparat 2 Mpix, kamerkę, wyjście HDMI, głośniki Beats Audio, Ethernet, porty USB, oraz, co oczywiste, WiFi. Tablet waży ok. 817 g, natomiast waga zestawu wynosi ok. 1,6 kg.

Koszt hybrydowej nowości HP, Pro x2 410, zaczyna się od 899 dolarów.

Tabletowo.pl HP Pro x2 410 - hybryda z Windows 8.1 i Intel Haswell dla wymagających Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona