HP prezentuje tablet Slate 7 Beats Audio | Tabletowo.pl

HP prezentuje tablet Slate 7 Beats Audio

Dołącz do dyskusji 0

Tablet Slate 7 jest już dosyć leciwym urządzeniem. Pewnie właśnie dlatego HP postanowiło go odświeżyć. Dziś firma oficjalnie zaprezentowała wersję Beats Audio.

Urządzenie zostało wyposażone w czterordzeniowy układ NVidia Tegra 4 1,9 GHz, jeden gigabajt pamięci operacyjnej, szesnaście gigabajtów pamięci na pliki, z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD, 7-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli, moduł WiFi, Bluetooth 4.0, GPS oraz baterię o pojemności 4100 mAh, która ma nam zapewnić pracę przez dziewięć godzin. Ponadto znajdziemy tutaj aparat z matrycą 5-megapikseli oraz kamerkę VGA do wideorozmów.

hp-slate-7-beats-special-edition

Powyżej zaprezentowana specyfikacja bardzo przypomina tę, znaną z modelu Slate 7 Extreme. Jednak najważniejszą różnicą jest to, że na pokładzie urządzenia znajdziemy głośniki opracowane przez firmę Beats Audio, która od jakiegoś czasu należy do Apple.

Model Slate 7 Beats Audio zadebiutuje 26 września na japońskim rynku. Jego cena będzie wynosić 25 000 jenów, co w przeliczeniu da nam 750 złotych.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona