HP prezentuje hybrydę EliteBook Revolve z 11,6-calowym ekranem i Windows 8 - Tabletowo.pl

HP prezentuje hybrydę EliteBook Revolve z 11,6-calowym ekranem i Windows 8

Tabletowo.pl HP prezentuje hybrydę EliteBook Revolve z 11,6-calowym ekranem i Windows 8 Nowości

Amerykańska firma Hewlett-Packard zaprezentowała swój najnowszy produkt: 11,6-calową, mobilną hybrydę EliteBook Revolve pracującą pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 8 Pro. Urządzenie prezentuje się bardzo dobrze, zarówno pod względem wzornictwa, jak i specyfikacji. Wewnątrz eleganckiej, wykonanej z magnezowanego aluminium obudowy umieszczono nowoczesne podzespoły. Do najważniejszych komponentów należy 11,6-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, dysk SSD 256GB oraz procesor Intel Core i3 lub i5. W zależności od potrzeb, wbudowane 4GB pamięci RAM można rozszerzyć za pośrednictwem dedykowanych slotów. EliteBook Revolve może pochwalić się także wsparciem dla standardów NFC i TPM, a za pomocą modemu HSPA+/LTE umożliwia połączenie się z siecią komórkową w dowolnym miejscu na świecie. W przeciwieństwie do innych modeli z serii EliteBook, obudowa 11,6-calowego Revolve została wykończona gumowanym, miękkim materiałem. Dobre wrażenie uzupełnia podświetlana klawiatura, której obecność docenią miłośnicy pracy w nocy.

Jak widzicie, o Revolve wiemy prawie wszystko. Jedyną niewiadomą jest cena, która najprawdopodobniej dobije pułapu 700 dolarów. Do zalet najnowszej hybrydy HP należy zaliczyć szybki dysk, wydajny procesor i modem LTE, ale przeciętna rozdzielczość ekranu przekreśla go w oczach wielu potencjalnych klientów. W źródle znajdziecie film prezentujący urządzenie w akcji. Co sądzicie o EliteBook Revolve?

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona