HP Mesquite w dalszej sprzedaży. Ale nieco drożej - za 99 dolarów - Tabletowo.pl

HP Mesquite w dalszej sprzedaży. Ale nieco drożej – za 99 dolarów

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl HP Mesquite w dalszej sprzedaży. Ale nieco drożej - za 99 dolarów Ciekawostki Nowości

Na amerykański Czarny Piątek firma Hewlett Packard wraz ze sklepem Walmart przygotowała ofertę, w ramach której można było nabyć specjalnie przygotowany na tą okazję tablet, HP Mesquite, za jedyne 89 dolarów. Jak się okazało, obie firmy postanowiły przedłużyć współpracę, dzięki czemu urządzenie to w dalszym ciągu będzie można kupić. Ale jednak w nieco wyższej cenie. Teraz sprzęt kosztuje 99 dolarów.

Od kilku miesięcy HP postanowiło postawić na swoją obecność na rynku Androidowych urządzeń, starając się zaoferować różne propozycje urządzeń w różnych cenach. Na początku do sprzedaży wszedł HP Slate 7, wyceniony w momencie premiery na 170 dolarów (później cena dość szybko spadła do 140 dolarów), a aktualnie producent wprowadza na półki sklepowe kolejne modele – w cenie od 140 do 330 dolarów, z których każdy ma mieć możliwość wybrania urządzenia dla siebie. W międzyczasie pojawił się również HP Mesquite.

Tablet HP Mesquite pracuje dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Intel Atom Z2640 Medfield o częstotliwości taktowania 1,6GHz, a jego systemem operacyjnym jest Android 4.1 Jelly Bean. Na jego pokładzie znajdziemy ekran o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, WiFi, Bluetooth, kamerkę 0,3 Mpix oraz slot kart microSD.

Urządzenie jest dostępne wyłącznie za pośrednictwem sklepu Walmart i kosztuje 99 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona