HP 7 VoiceTab z Androidem 4.4.2 debiutuje w Indiach | Tabletowo.pl

HP 7 VoiceTab z Androidem 4.4.2 debiutuje w Indiach

Dołącz do dyskusji 0

Co jakiś czas możemy przeczytać o nowych tabletach firmy Hewlett-Packard. Zazwyczaj jako pierwsze trafiają do sprzedaży na amerykańskim lub europejskim rynku. Tym razem postanowiono, że urządzenie zadebiutuje w Indiach. Czy to znak, że model VoiceTab 1351ra będzie dostępny tylko tam?

Model HP 7 VoiceTab 1351ra wyposażony został w 6,95-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1024 x 600 pikseli, czterordzeniowy układ MediaTek MT8382 1,3 GHz, jeden gigabajt pamięci operacyjnej, osiem gigabajtów pamięci na pliki, z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD, aparat z matrycą 5-megapikseli oraz kamerkę VGA. Ponadto znajdziemy tutaj moduł WiFi, Bluetooth 4.0, GPS oraz modem 3G. Co ważne, znajdziemy tutaj slot kart SIM umożliwiający wykonywanie połączeń głosowych.

hp_7_voicetab

Tablet wyceniony został na 10 000 rupii indyjskich, co w przeliczeniu wynosi około 600 złotych. Producent na razie nie poinformował, czy zamierza wprowadzić go na inne rynki.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona