HP 7 Plus G2 na europejskim rynku | Tabletowo.pl

HP 7 Plus G2 na europejskim rynku

Dołącz do dyskusji 0

Jeszcze w maju pisaliśmy o tablecie 7 Plus od firmy Hewlett-Packard. Wtedy znane były wyłącznie ceny amerykańskie tego cacuszka. Dziś poznaliśmy te europejskie, które – swoją drogą – nie są zbyt okazyjne.

Za urządzenie przyjdzie nam zapłacić 160 euro, więc około 700 złotych. Cena nie jest szczególnie okazyjna, zważywszy na fakt, iż jego specyfikacja jest po prostu średnia. Na pokładzie znajdziemy bowiem 7-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1280×800 pikseli, dwurdzeniowy układ Intel Atom Z2520, jeden gigabajt pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD, aparat główny 2 Mpix i kamerkę do wideorozmów z matrycą 0,3 Mpix, moduł WiFi 802.11 b/g/n z funkcją Miracast oraz baterię o pojemności 2800 mAh.

hp_7_plus_g2

Jak widzicie, specyfikacja nie jest ciekawa. Za 700 złotych na rynku dostępnych jest wiele lepszych i ładniejszych urządzeń. Ciekawe jaka będzie sprzedaż tego „potworka”. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona