HOTT MD500. Tablet z Androidem za 285 złotych (wideo)

HOTT MD500

Na pewno zauważyliście, że jak już coś się dzieje na rynku interesujących nas tabletów internetowych (znanych marek, nie chińskich), to nie można nadążyć z ogarnięciem wszystkich wiadomości o nadchodzących urządzeniach. Czasem jednak przychodzi „sezon ogórkowy” kiedy nie pozostaje nic innego, jak przyglądanie się elektronice z państwa środka.

Tym razem na tapetę weźmiemy właśnie chiński HOTT MD500 z Androidem 1.5, który dostępny jest już w sprzedaży od dłuższego czasu. Warto się mu jednak przyjrzeć ze względu na jego bardzo niską cenę – 92 dolary.

Serce tabletu, którym jest Rockchip RK2808A o taktowaniu 600MHz, wraz z wyjściem HDMI umożliwiają oglądanie filmów w jakości HD (720p) na ekranie telewizora. Urządzenie zostało wyposażone w dotykowy ekran o przekątnej 5-cali (800 x 480 pikseli), moduł WiFi i na tym koniec. MD500 obsłguje następujące formaty: RM / RMVB, AVI, FLV, MPG, DAT, VOB, MP4, ASF, WMV, MKV, TS, DIVX oraz XVID.

Tablet HOTT MD500 dostępny jest w sprzedaży w Chinach w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Cena urządzenia to jedyne 92 dolary (ok. 285 złotych).

Źródło