Hotspoty w wybranych kieleckich autobusach. Szkoda, że tylko w sierpniu - Tabletowo.pl

Hotspoty w wybranych kieleckich autobusach. Szkoda, że tylko w sierpniu

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Hotspoty w wybranych kieleckich autobusach. Szkoda, że tylko w sierpniu Ciekawostki Nowości

Kampanie reklamowe bywają różne. Zdecydowana część z nich to display – większa lub mniejsza reklama pokazująca dany produkt czy usługę. Nie wiem jak Wy, ale ja wolę akcje, w ramach której potencjalni klienci mogą się zaznajomić z oferowanymi dobrami. Wiem, że po Warszawie jeździ kilka (dosłownie kilka) autobusów, w których zainstalowane zostały hotspoty, dzięki ING. Podobną akcję postanowił urządzić Cyfrowy Polsat. I to w dodatku w moim rodzinnym mieście, w Kielcach.

Osoby przebywające w stolicy województwa Świętokrzyskiego przez najbliższy miesiąc (szkoda, że tak krótko…), będą mogły cieszyć się darmowym dostępem do sieci w wielu miejscach w mieście – również w wybranych autobusach. Te zostaną specjalnie oznaczone – szkoda tylko, że nie wiadomo ile ich będzie i jaka będzie szansa na taki pojazd trafić (będę polowała ;)).

Oprócz autobusów na darmowe hotspoty można liczyć do 27. sierpnia w wybranych galeriach handlowych i kawiarniach/restauracjach (lista zaczerpnięta ze strony satelitarne.tv):
– GALERIA ECHO, ul. Świętokrzyska 20,
– REAL, ul. Radomska 20C,
– Monte Carlo, ul. Ignacego Paderewskiego 20,
– Molto Bene, ul. Rynek 12,
– Piramida, ul. Świętokrzyska 20,
– Komitet, ul. Warszawska 6,
– CKM, ul. Bodzentyńska 2.

Dajcie znać w komentarzach czy w Waszych miastach organizowane są podobne akcje. O, i może jeszcze, czy w centrum każdego z nich da się znaleźć darmowe punkty dostępu do sieci. W Kielcach na przykład pod tym wzgldem jest coraz lepiej – ostatnio miasto udostępniło kilka hotspotów, np. na rynku.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona