Honor bawi się w zgadywanki. Na początku przyszłego tygodnia zobaczymy jakieś duże urządzenie

Honor, mający sporo wspólnego z Huawei, ogłosił, że 15 lipca wprowadzi na rynek produkt nowej kategorii. Co to będzie?

W poście na chińskim serwisie społecznościowym Weibo, Zhao Ming, prezes Honor Mobiles, zapowiedział nadejście nowego urządzenia. Ma się ono różnić od tych, z którymi mamy do czynienia na co dzień. Produkt ma być czymś, czego jeszcze nie widzieliśmy, i reprezentować nową kategorię sprzętów. Nie może więc być zwykłym telewizorem, choć zapowiedź sugeruje, że będzie to coś z kolorowym ekranem.

Reklama

Może chodzi o jakiś duży, dotykowy panel Internetu Rzeczy? Taki, jaki często w różnych formach pojawia się w filmach science-fiction. Podobne pomysły próbowano już wdrażać w życie, z różnym skutkiem.

Osobiście obstawiałbym właśnie tego typu sprzęt – duży, płaski, dotykowy monitor, pełniący funkcję organizatora i wyposażony w asystenta głosowego.  Patrząc na powyższą grafikę, trudno mi wymyślić coś lepszego.

Na więcej szczegółów będziemy musieli poczekać do 15 lipca. Wtedy to Honor zamierza zaprezentować nowe urządzenie. Co ciekawe, wydarzenie to zaplanowano na ponad tydzień przed premierą smartfona Honor 9X. Naprawdę możemy więc mieć do czynienia z czymś egzotycznym.

 

źródło: indiashopps.com