Honor V10 – mamy pierwsze informacje. I to od razu z pewnego źródła | Tabletowo.pl

Honor V10 – mamy pierwsze informacje. I to od razu z pewnego źródła

Dołącz do dyskusji 0

Jeszcze zanim Honor V8 zadebiutował na rynku, polski oddział Honora stanowczo zaprzeczył, jakoby smartfon miał się pojawić również w Polsce. Nie robiliśmy sobie więc nadziei na to także w przypadku Honora V9. Ale tym razem miło się zaskoczyliśmy, ponieważ sprzęt przywędrował ostatecznie i do nas, tylko już jako Honor 8 Pro. Niewykluczone, że z podobną sytuacją będziemy mieli do czynienia też w przypadku Honora V10, więc z zaciekawieniem wypatrujemy pierwszych informacji na jego temat. I właśnie pierwsze do nas dotarły, a w dodatku pochodzą one bezpośrednio od producenta.

Rzadko się zdarza, żeby sam zainteresowany wygadał się i to na długo przed oficjalną premierą nowego urządzenia, ale tak doprawdy jest. Na kończących się oficjalnie (dopiero) dziś targach IFA 2017 Honor również miał swoją małą konferencję, lecz większość mediów – w tym i my – przeszliśmy obok tego względnie obojętnie, ponieważ podczas niej nie został zaprezentowany żaden sprzęt.

Niektórzy jednak pojawili się na niej, a redaktorowi serwisu AndroidPIT udało się nawet chwilę porozmawiać z dyrektorem marki, George’em Zhao. I jak się okazuje, warto było zamienić z nim kilka zdań, ponieważ zdradził on kilka istotnych informacji na temat Honora V10. A to tym bardziej cieszy, ponieważ naprawdę rzadko się zdarza, aby premierowe doniesienia pochodziły bezpośrednio od samego zainteresowanego.

Jak zdradził George Zhao, Honor V10 zostanie wyposażony w najnowszy flagowy procesor Huawei, czyli Kirin 970. Do tego smartfon będzie pracował na interfejsie EMUI 6, którego oficjalnej premiery spodziewamy się w październiku, wraz z Mate’em 10 i 10 Pro. Dyrektor marki zapowiedział również, że przyszłoroczny flagowiec zadebiutuje na początku 2018 roku. Konkretnej daty co prawda nie podał, ale Honor V9 został zaprezentowany w lutym 2017 roku, więc mniej-więcej w tym samym okresie Honor powinien pokazać model V10.

Oczywiście przed nami premiera jeszcze kilku high-endów, ale od drugiej połowy października do końca 2017 roku nie spodziewamy się już debiutu żadnego flagowca, więc zaczynamy się powoli interesować przyszłorocznymi.

*Na zdjęciu tytułowym Honor 8 Pro (pod linkiem znajdziecie jego recenzję)

Źródło: AndroidPIT

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona