Honor Play Navy Blue (fot. Honor)

Honor rozbił bank w Czarny Piątek i Cyber Monday. Producent ma się czym pochwalić

Gdybym miał subiektywnie ocenić, to moim zdaniem najlepsze oferty w tegoroczny Czarny Piątek można było znaleźć na smartfony Sony i Samsunga, gdyż ci producenci zdecydowali się na naprawdę duże obniżki cen. Klienci znacznie chętniej sięgali jednak po urządzenia innej marki – Honora. Wyniki sprzedażowe osiągnięte przez tę firmę są naprawdę godne pogratulowania.

Jak informuje Honor, od Czarnego Piątku do Cyber Monday w tym roku sprzedaż w obszarze europejskim była wyższa aż o 270% niż w analogicznym okresie w zeszłym roku, natomiast w samej Hiszpanii aż o 300%! Co więcej, smartfony tej marki były najlepiej sprzedającymi się inteligentnymi telefonami na platformie Amazon w aż czterech krajach: Francji, Niemczech, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Reklama

Najlepiej sprzedającym się smartfonem online w przedziale od 150 do 200 euro był Honor 9 Lite. Honor 10 znalazł się natomiast „na wysokiej pozycji” w TOP 10 najlepszych ofert, przygotowanych z okazji tegorocznego Czarnego Piątku. Z kolei w Stanach Zjednoczonych prawdziwym hitem okazał się Honor View 10. Na ten model było tak wiele chętnych, że platformy Amazon i Newegg wyprzedały wszystkie zapasy.

Honor View 10 / fot. Kacper Żarski (Tabletowo.pl)

Urządzenia Honora były również najlepiej sprzedającymi się smartfonami w Finlandii we wszystkich kanałach sprzedaży. Z kolei w Czechach sprzedano dwa razy więcej sprzętów tej marki niż w analogicznym okresie rok wcześniej, a sprzedaż samego Honora 10 wzrosła o 300% rok do roku!

To jednak nic przy tym, co się działo w Polsce, bowiem w naszym kraju Honor Play w trakcie tegorocznego Czarnego Piątku sprzedawał się pięć razy lepiej niż zwykle, a do tego w sklepach Media Expert, x-kom i Euronet wyprzedano wszystkie dostępne egzemplarze w promocji w zaledwie dwie godziny! Przypomnę w tym miejscu, że z okazji Black Friday 2018 obniżono jego cenę o kilkaset złotych – do niezwykle kuszącego poziomu 1099 złotych.

Dajcie znać, czy znajdujecie się w gronie osób, które w Czarny Piątek 2018 kupiły Honora Play lub znacie kogoś, kto skorzystał z tej promocji!

*Na grafice tytułowej Honor Play (pod linkiem znajdziecie jego recenzję, przygotowaną przez Kacpra)

Źródło: informacja prasowa Honor