Honor Band 3e – wiemy coraz więcej, ale wciąż niewiele

Nowa wersja opaski fitness Honor Band 3 została certyfikowana przez National Communication Commission na Tajwanie pod nazwą Honor Band 3e. Wcześniej, już w zeszłym miesiącu, zauważona była na stronie FCC, ale wtedy nie poznaliśmy nazwy marketingowej. 

Certyfikat NCC mówi nam tylko o tym, że model oznaczony został numerem AW70 i zostanie wprowadzony na rynek jako Honor Band 3e. „Oficjalne” informacje o tym urządzeniu na tym się kończą. FCC nie dostarczyło nam również zbyt wielu informacji poza tym, że opaska będzie łączyć się zessmartfonem przez Bluetooth 4.2.

Reklama

Nie padły również słowa o rozpoczęciu sprzedaży urządzenia, jednak doniesienia w mediach wskazują na to, że produkt zostanie ogłoszony w ciągu najbliższych kilku tygodni.  Prawdopodobnie wersja 3e nie będzie jedyną nowością, nad którą pracuje tajwańska firma. Certyfikat FCC otrzymało urządzenie, który rozszerzy serię „3” o opaskę z dopiskiem „Pro”. 

Ma ona zostać wyposażona w kolorowy, dotykowy wyświetlacz AMOLED, wodoodporność na poziomie 50 metrów, wbudowany GPS, inteligentne powiadomienia, monitoring snu TruSleep 2.0, śledzenie tętna w czasie rzeczywistym. Poprawiono również śledzenie aktywności. 

Honor Band 4, który uzyskał certyfikat FCC wraz z omawianymi przeze mnie modelami, został oficjalnie zatwierdzony przez firmę w zeszłym tygodniu. To dość ciekawe urządzenie, które zapewnia 6 dni pracy, podczas korzystania z funkcji śledzenia tętna w czasie rzeczywistym. Umożliwia również między innymi dokonywanie płatności zbliżeniowych dzięki wbudowanemu NFC. 

A Wy korzystacie z opasek fitness? Jeśli tak to z jakich i czego najbardziej brakuje Wam w tego typu urządzeniach? Podzielcie się opiniami w komentarzach.

Źródło: mysmartprice.com