21 lutego razem z Honorem V9 zadebiutuje Honor 8 Youth Edition | Tabletowo.pl

21 lutego razem z Honorem V9 zadebiutuje Honor 8 Youth Edition

Coś chyba będzie nam on przypominał

Dołącz do dyskusji 0

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że 21 lutego zadebiutuje Honor V9. Tymczasem okazuje się, że Honor nie zamierza poprzestać na tym jednym modelu i razem z nim zaprezentuje Honora 8 Youth Edition. Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że my już znamy to urządzenie, ale pod nieco inną nazwą. A właściwie nazwami.

Według (niepotwierdzonych) doniesień z Chin, Honor 8 Youth Edition zostanie wyposażony m.in. w 5,2-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD (1080×1920), ośmiordzeniowy procesor Kirin 655 2,1 GHz z układem graficznym Mali-T830, 3GB pamięci RAM, pojedynczy aparat główny 12 Mpix z f/2.2, kamerkę 8 Mpix na przodzie oraz akumulator o pojemności 3000 mAh. Smartfon od razu po wyjęciu z pudełka pracować ma pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat z nakładką EMUI 5.0.

Zapowiedź premiery Honora 8 Youth Edition (na zdjęciu kanadyjski aktor, piosenkarz i model chińskiego pochodzenia, Wu Yifan)

Jeżeli to prawda, a praktycznie wszystko na to wskazuje, to Honor 8 Youth Edition dołączy do plejady klonów, jaką ostatnio „serwuje” nam Huawei. Wszystko zaczęło się bowiem od niespodziewanej premiery P8 Lite 2017. Trzy tygodnie później zadebiutował Honor 8 Lite (który trafi także do Polski). Niewiele potem dowiedzieliśmy się też, że na niektórych rynkach pojawi się Huawei Nova Lite, która będzie taka sama, zarówno pod względem designu, jak i specyfikacji jak ww. dwójka. Teraz natomiast okazuje się, że w Chinach smartfon ma nazywać się jeszcze inaczej.

Nie pozostaje mi nic, jak tylko powiedzieć dwa słowa: brawo Huawei!

Źródło: Weibo, MyDrivers przez GizmoChina

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona