Honor 8 Pro staje się faktem! Smartfon pojawił się już w Rosji | Tabletowo.pl

Honor 8 Pro staje się faktem! Smartfon pojawił się już w Rosji

Dołącz do dyskusji 0

Spodziewaliśmy się, że Honor 8 Pro zadebiutuje oficjalnie dopiero za tydzień, 4 kwietnia. Tymczasem smartfon już dziś pojawił się na rosyjskiej stronie producenta. I choć nie można go jeszcze kupić, to mamy 100% pewność, że urządzenie nie będzie zarezerwowane wyłącznie dla Chin (jako Honor V9).

Muszę szczerze przyznać, że podchodziłem ze sporą rezerwą do pierwszych doniesień, sugerujących, że Honor V9 „wyjdzie” poza Chiny i trafi na inne rynki jako Honor 8 Pro, ponieważ poprzednik, czyli Honor V8, dostępny był wyłącznie na rodzimym podwórku producenta.

Później jednak Honor zapowiedział oficjalnie debiut nowego smartfona w Europie. I chociaż nie powiedział tego wprost, to wszyscy uznali, że będzie to właśnie Honor 8 Pro. Ale teraz okazuje się, że wcale nie musimy czekać do 4 kwietnia na potwierdzenie, ponieważ pierwszy z tegorocznych flagowców Honora pojawił się już w Rosji.

Co prawda nie można go jeszcze kupić (więc nie znamy europejskiej ceny), ale mamy już 100% pewność, że Honor 8 Pro trafi oficjalnie do sprzedaży na Starym Kontynencie. Nie pozostaje nam więc nic, jak poczekać jeszcze ten tydzień, aby producent na szykowanej konferencji zdradził wszystkie szczegóły na temat tego modelu, czyli jaka wersja (wersje) i w jakiej cenie (cenach) oraz w których krajach będzie dostępna (będą dostępne).

Honor 8 Pro

Z pełną specyfikacją tego urządzenia oraz (chińskimi) cenami za poszczególne konfiguracje możecie zapoznać się w tym artykule.

Źródło: Honor przez GSMArena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona