Honor 5X wkrótce otrzyma aktualizację do Androida Marshmallow. Niestety, najpierw w USA | Tabletowo.pl

Honor 5X wkrótce otrzyma aktualizację do Androida Marshmallow. Niestety, najpierw w USA

Dołącz do dyskusji 0

Miesiąc temu posiadacze Honora 7 zaczęli otrzymywać aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow. Niedługo z nowej wersji systemu operacyjnego będą mogli cieszyć się również użytkownicy Honora 5X. Niestety, na początek tylko w Stanach Zjednoczonych.

O tym, że już wkrótce Android 6.0 Marshmallow trafi do posiadaczy tego modelu, poinformował na oficjalnym profilu na Twitterze amerykański oddział producenta:

Na razie nie podano jednak konkretnego (albo chociażby przybliżonego) terminu, kiedy rozpocznie się proces udostępniania nowej wersji systemu dla Honora 5X. Wiemy już jednak, że producent nie zapomniał o tym modelu i planuje dla niego aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow.

Zapewne minie trochę czasu, aż „pianka” trafi również do użytkowników w Polsce. Jeśli więc posiadacie ten smartfon, to (niestety) musicie uzbroić się w cierpliwość, bowiem wątpliwe, aby nastąpiło to w przeciągu miesiąca. Bardziej prawdopodobny jest dopiero trzeci kwartał 2016 roku.

Źródło: @Honor_USA

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona