Honor 5X otrzymuje aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow. Wkrótce powinna trafić też do Polski | Tabletowo.pl

Honor 5X otrzymuje aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow. Wkrótce powinna trafić też do Polski

Dołącz do dyskusji 0

Honor 5X do tej pory sprzedał się już w ponad 8 milionach egzemplarzy. Choć dla producenta jest to powód do dumy, to równocześnie jest to ogromna odpowiedzialność i kredyt zaufania. Huawei jest tego świadomy, dlatego przygotował i udostępnił aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow dla tego modelu.

Jedynym mankamentem jest fakt, że na razie mogą ją pobrać i zainstalować tylko użytkownicy, posiadający smartfon o nazwie kodowej KIW-L22. Jeśli kupiliście Honora 5X w polskiej, oficjalnej dystrybucji, to w waszym przypadku jest to z pewnością KIW-L21. Oznacza to, że musicie uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości i poczekać na swoją kolej.

Nowa wersja systemu w każdym razie udostępniana jest przez OTA (Over-The-Air) i domyślnie pobiera się ją przez HiCare. Oczywiście wcześniej musi pojawić się stosowny komunikat – jeśli go nie ma, można próbować również wyszukiwać ręcznie. Razem z Androidem 6.0 Marshmallow pojawia się nowa (aczkolwiek nie najnowsza, ale to standard w przypadku aktualizowanych smartfonów) wersja nakładki EMUI – 4.0.

Co ciekawe, najświeższą wersję oprogramowania jako pierwsi mieli otrzymać mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Najważniejsze jednak, że proces już ruszył i możemy liczyć, że użytkownicy w Polsce również wkrótce dostaną update.

Źródło: Honor

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona