Nowego Honora możemy zobaczyć już 15 maja. To będzie coś ze sztuczną inteligencją | Tabletowo.pl

Nowego Honora możemy zobaczyć już 15 maja. To będzie coś ze sztuczną inteligencją

Dołącz do dyskusji 0

Honor, czyli podmarka Huawei wsławiła się sprzedażą dobrych smartfonów w naprawdę rozsądnych cenach. Firma zamierza wprowadzić algorytmy sztucznej inteligencji do aparatów swoich urządzeń (co zawsze brzmi szumnie), a sugerują to zaproszenia na konferencję, które otrzymują przedstawiciele prasy.

Prezentacja ma odbyć się w Londynie, we wtorek 15 maja. Co prawda nowego smartfona marki Honor oczekiwaliśmy w czerwcu, ale nikt nie będzie narzekał na wcześniejszą premierę. Zwłaszcza, że według zapewnień producenta, w nowym flagowcu znajdziemy rzeczy, których w Honorze 9 zaimplementować się jeszcze nie dało.

Zaproszeniu towarzyszy animacja z hasłem „Piękno w SI”, co nieodwołalnie nawiązuje do nowych możliwości aparatu. Taka funkcja niespodzianką raczej nie jest. Huawei dopiero co zaprezentowało dwa smartfony, mocno skupione na fotografii: modele P20 i P20 Pro. Firma ciężko pracowała, by aparaty w tych urządzeniach były najlepsze w swojej klasie, zarówno od strony sprzętowej, jak i software’owej. Logiczne wydaje się, że przynajmniej część z zastosowanych we flagowcach Huawei funkcji, trafi również do najlepszych telefonów podmarki Honor.

Do 15 maja jeszcze szmat czasu. Przez miesiąc pewnie nieraz zobaczymy grafiki czy filmy prezentujące nowego Honora 10 czy Honora 10 Lite. Bo specyfikacja, przynajmniej częściowa, jest już nam znana.

źródło: TNW

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona