W grudniu będziesz mógł kupić sobie HoloLens. Gogle oficjalnie trafią do Polski | Tabletowo.pl

W grudniu będziesz mógł kupić sobie HoloLens. Gogle oficjalnie trafią do Polski

Dołącz do dyskusji 0

HoloLens stanie się niebawem dostępny na 29 nowych rynkach. Wśród krajów wymienionych przez Microsoft na konferencji Future Decoded w Londynie, znajduje się również Polska.

Do tej pory gogle mieszanej rzeczywistości Microsoftu były dostępne w 10 krajach. W tym momencie lista ta rozrasta się o kolejne 29 państw, w których HoloLens swobodnie będą mogli kupić odbiorcy. Polska zalicza się do tego grona.

Na konferencji nie podano szczegółowych cen dla poszczególnych rynków, jednak nie można spodziewać się, że gogle będą specjalnie różnić się cenowo od wersji deweloperskich, za które trzeba zapłacić w brytyjskim sklepie Microsoftu ponad 11 tysięcy złotych (lub 13 tys., w zależności od zestawu).

Microsoft poinformował dodatkowo o kilku usprawnieniach w działaniu komunikatora Skype w HoloLens – odtąd użytkownicy gogli będą mogli pracować bez przeszkód wewnątrz istniejącej firmowej infrastruktury IT, dzięki zdalnym instrukcjom wbudowanym w Microsoft Teams i Azure Active Directory.

Aktualnie z HoloLens aktywnie korzystają takie firmy jak Fordthyssenkrupp Stryker. Przedsiębiorstwa chwalą sobie sprzęt od Microsoftu, który przydaje się w początkowych fazach projektowania czy produkcji i potwierdzają przydatność gogli wśród tych pracowników, którzy nie siedzą przy biurku.

Jeśli wierzyć zapowiedziom Microsoftu, HoloLens trafi do sprzedaży w Polsce oraz kolejnych 28 państwach, 1 grudnia tego roku. Ktoś chętny? :)

źródło: centrumxp

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona