HMD pokazuje pierwszy telefon nowej Nokii - ale nie jest to dotykowiec - Tabletowo.pl

HMD pokazuje pierwszy telefon nowej Nokii – ale nie jest to dotykowiec

Dołącz do dyskusji 0

HMD Global jest fińską firmą, w której rękach znajdują się prawa do wykorzystywania logo Nokii wraz całym zapleczem patentowym. Firma przygotowuje się do pokazania nowych smartfonów w drugim kwartale 2017 roku, zaś międzyczasie ogłasza premierę Nokii 150. Jest to po prostu telefon.

Nokia 150, która występuje też w wersji dualSIM, wyceniona jest na około 26 dolarów. Za tę kwotę otrzymujemy wyświetlacz 2.4 cala (QVGA, 240×320 pix) klawiaturę fizyczną, Bluetooth, radio FM, odtwarzacz mp3 i slot na karty microSD, zamknięte w wytrzymałej obudowie.

Tabletowo.pl HMD pokazuje pierwszy telefon nowej Nokii - ale nie jest to dotykowiec Nokia Nowości Sprzęt

Oczywiście nie zabrakło też miejsca na aparat fotograficzny VGA i diodę LED, która zapewne bardziej przyda się jako latarka, aniżeli flesz doświetlający scenę podczas robienia zdjęć. Sentyment zapewne włączy się podczas grania w Snake’a, gdyż aplikacja z wężem będzie domyślnie zainstalowana na nowej Nokii. Czas działania (nie pamiętam, kiedy pisałem o takich liczbach;) ma wynieść do 22 godzin rozmów oraz do 31 dni czuwania dla pojedynczej karty SIM (dla dualSIM – do 25 dni).

Nokia 150 będzie dostępna na początku przyszłego roku w Europie, Azji i Afryce, za wspomnianą już kwotę 26 dolarów. Chętni?

źródło: HMD dzięki PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona