Promocja: Hitman Sniper dostępny w Google Play za darmo | Tabletowo.pl

Promocja: Hitman Sniper dostępny w Google Play za darmo

Dołącz do dyskusji 0

Choć nadal uważam, że smartfony do gamingu nie za bardzo się nadają, to staram się zawsze mieć pod ręką kilka tytułów, którymi mogę zabić trochę czasu. A jeśli „zabić” jest dla Was niemal tak ważne jak „czas”, to warto zainteresować się dzisiejszą ofertą,bo Hitman Sniper jest dostępny w Google Play za darmo.

Hitman Sniper to gra, która normalnie wcale nie jest droga, bowiem Polacy muszą zapłacić za nią 5,19 złotych. Jednak jest to bardzo dobry mobilny tytuł, więc nie widzę przeszkód, żeby nie skorzystać z promocji. A za zaoszczędzone pieniądze można sobie kupić coś zimnego, żeby lepiej przetrwać majowe upały ;).

Ten tytuł nie po raz pierwszy dostępny jest w promocjach. Czasami dotyczyły one wyłącznie iPhone’ów, czasami skorzystać z nich mogli wszyscy posiadacze smartfonów. Tym razem szczęśliwy dzień mają wyłącznie Ci, którzy korzystają z Androida – nie zdziwię się jednak, jeżeli promocja za parę dni obejmie również iOS.

Rozgrywka na pewno nie będzie tak skomplikowana i zaawansowana, jak we flagowych tytułach dostępnych na komputer czy konsole. Wydaje mi się jednak, że ponad 150 misji to liczba wystarczająca, aby gra wystarczyła na dobrych kilka godzin zabijania – oczywiście czasu ;). Podczas rozgrywki można korzystać z szesnastu różnych broni więc jest jakaś szansa, że nie znudzicie się zbyt szybko. A jeżeli tak się stanie… zawsze można uruchomić tryb Zombie. Być może dodatkową atrakcją jest fakt, że można konkurować ze swoimi znajomymi.

Gra cieszy się sporą popularnością – została pobrana ponad 5 milionów razy i może pochwalić się średnią oceną 4,6 uzyskaną z ponad 302 tysięcy głosów. Wystarczy tylko zobaczyć na te komentarze w Google Play!

Choć oczywiście pojawiają się również głosy osób nieco mniej zadowolonych z rozgrywki…

Mimo wszystko, jak mawiają popularne ostatnio memy – za darmo, to i ocet słodki. A odkładając wszelakie żarty na bok – jeśli macie ochotę przetestować tę gierkę snajperską na swoim Androidzie, to nie pozostało Wam nic innego, jak kliknąć w poniższy baner lub samodzielnie pobrać Hitmana z Google Play.

źródło: PhoneArena, Google Play
grafika główna: BagoGames

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona