Hitman GO na Androida za niespełna dwa dolary | Tabletowo.pl

Hitman GO na Androida za niespełna dwa dolary

Dołącz do dyskusji 0

Tylko przez ten weekend SQUARE ENIX udostępnia 60% taniej grę Hitman GO.

Hitman GO nie jest typową skradanką, jakiej moglibyśmy się spodziewać. Jest to planszowa gra logiczna zaskakująca swoją prostotą, niesamowitym podkładem muzycznym (znajdziemy tutaj między innymi pieśń Ave Maria) oraz jakością wykonania. Rozgrywkę obserwujemy w rzucie izometrycznym, a nasz bohater porusza się niczym pionek po zaplanowanej przez nas trasie. Gra posiada wiele poziomów o zróżnicowanej trudności. Ponadto znajdziemy tutaj zadania poboczne, takie jak zabranie walizki czy pokonanie trasy w określonej ilości ruchów.

Gra standardowo dostępna jest za niespełna pięć dolarów, jednak przez ten weekend będziemy mogli go kupić 60% taniej – za 1,99 dolara. Czy się opłaca? Tak. Tytuł jest bardzo ciekawy, a rozgrywka wciągnie Was na długie godziny przez tabletem czy smartfonem pracującym pod kontrolą Androida. Przyznam, że sam skorzystałem z tej oferty.

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona