Hitman GO debiutuje w Google Play

Kilka miesięcy temu deweloperzy ze studia Square Enix Montreal postanowili poeksperymentować nieco z postacią Agenta 47. Efektem była tabletowa gra Hitman Go, w której wartką akcję znaną z pozostałych odsłon serii zastąpiono leniwym przesuwaniem pionków po mapie. Teraz, po dwóch miesiącach od premiery w App Store, tytuł ten pojawił się wreszcie również w Google Play.

Reklama

Krótkie przypomnienie dla osób, które przegapiły wersję na iOS: Hitman Go ponownie pozwala nam wcielić się w rolę płatnego zabójcy. Tym razem jednak akcja została przedstawiona w rzucie izometrycznym, na przypominających makiety planszach. Zarówno nasz agent jak i jego przeciwnicy poruszają się tutaj po z góry ustalonych ścieżkach, co pozwala przewidzieć rozwój sytuacji i zaplanować odpowiednie ruchy. Naszym zadaniem jest więc tak pokierować poczynaniami naszego bohatera, by dotarł on do celu niezauważony, co nieraz może wymagać od nas nie lada wysiłku intelektualnego.

Gra Hitman Go dostępna jest do nabycia w internetowym sklepie z aplikacjami Google Play, gdzie kosztuje obecnie 15,24 zł.