Hitman 2 Starter Pack do pobrania za darmo!

Hitman 2 to dla mnie gra niemal bez wad, która idealnie trafiła w moje gusta. Jestem jednak pewny, że niektórym tytuł ten może się nie spodobać. Dla takich osób IO Interactive postanowiło udostępnić pierwszą misję z najnowszych przygód Agenta 47 za darmo, by Ci mogli to ocenić na własnej skórze.

Dawno, dawno temu w świecie gier wideo, twórcy bardzo często wypuszczali na rynek wersje demonstracyjne swoich gier. Był to piękny okres, gdzie gracze mogli sprawdzić przed zakupem czy dany tytuł odpowiada ich wymaganiom i czy sprzęt podoła z odpaleniem nowej produkcji. Sam z sentymentem cofam się pamięcią do czasów, gdy do czasopism dołączane były płyty CD z tytułami w wersjach DEMO. Z czasem zwyczaj ten powoli zaczął wymierać, a obecnie wersje demonstracyjne są już raczej rzadkością.

Spoiler: Agent 47 nie przyjechał tu się opalać

Dziś IO Interactive (podobnie jak w przypadku odsłony z 2016 roku) po około 3 miesiącach od premiery Hitmana 2, postanowiło zachęcić graczy do zakupu swojej gry poprzez udostępnienie pierwszej misji za darmo, co możemy traktować jako swoistą wersje demo. Powodem jest prawdopodobnie kiepska sprzedaż tytułu, pomimo jego bardzo dobrych recenzji. Dlatego od dziś właściciele Playstation 4, Xboxa One, a także komputerów stacjonarnych mogą pobrać i przetestować Hitman 2 Starter Pack, w skład którego gracze mogą odwiedzić Nową Zelandię podczas misji Zew Nocy. Co ważne, pakiet ten zawiera także wszystkie opcjonalne wyzwania, poziomy trudności, przedmioty i alternatywne punkty rozpoczęcia misji co pozwala w pełni sprawdzić darmowy fragment rozgrywki.

Linki do pobrania Hitman 2 Starter Pack:

PC (Steam)

Playstation 4

Xbox One

Poniżej prezentujemy też minimalne wymagania sprzętowe dla wersji PC:

  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7
  • Procesor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD CPU Phenom II X4 940
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 lub Radeon HD 7870

Źródło: IOI Interactive